Co powiecie na Paintball?

Gry, muzyka jakiej słuchacie, Wasze hobby.
Jarumare
truteń
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2016, o 12:34

Co powiecie na Paintball?

Post autor: Jarumare »

Co myślicie o Painball i o profesjonalnych turniejach, w których biorą udział zawodowi gracze kierujący się określonymi taktykami. Czy przybliża to chociaż trochę sposób działania prawdziwych żołnieży na polu walki?
The Last Samurai
Moderatorzy
Posty: 39
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 01:19

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: The Last Samurai »

W skrócie - niezapomniane przeżycie jeśli tylko lubimy sie babrać w błocie, nie boimy się lekkiego bólu, zadrapań, siniaków, a przede wszystkim lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu.
Jarumare
truteń
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2016, o 12:34

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: Jarumare »

Zgadzam się, co prawda paintball nie musi oznaczać babrania się w błocie. Wielu nawet nie zdaję sobie sprawy jak wyglądają profesjonalne mcze z ekwipunkiem wysokiej jakości. Precyzja wysoka, ilość wypadających kulek na 1 mecz czasami to ok. 500-600+ na osobę.
kasia94
noobie
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2016, o 22:36

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: kasia94 »

Paintball to świetna rzecz. W jakimś tam stopniu przybliża. Różnica jest jednak taka, że paintball jest bezpieczny ;)
Berner
Administrator
Posty: 19
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 01:12

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: Berner »

Nie wiem czy, aby na 100% jest bezpieczny.
Uderzenie kuleczki z około 6-9m w nieosłonięte miejsce może spowodować uszkodzenie skóry, a co za tym idzie - krwawienia.
Widziałem to nie raz.
Wystarczy by otrzymać strzał w rękę bez rękawicy, okolice ucha lub samo ucho (maska tam nie sięga) itd...
Oczywiście prócz tych drobnych skaleczeń wymienionych powyżej standardem są siniaki :-p
Jarumare
truteń
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2016, o 12:34

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: Jarumare »

A tam, jak kogoś kopniesz w jaja bo nie trafiłeś w piłkę, to ból jest znaczący - a do tego kolega się obrazi, bo jak nie mieć cela - to tylko kulką.
barnow1
noobie
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 21:49

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: barnow1 »

Całkiem spoko opcja. :D
Ja na przykład próbowałem w ubiegłym roku brać udział w turnieju ale co prawda paitball laserowym przy zalewie sielpiawczasy.pl Nie jest to to samo co dostać kulkę farby i jak dobrze pójdzie zwijać się z bólu, ale też całkiem ciekawie :)
Jarumare
truteń
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2016, o 12:34

Re: Co powiecie na Paintball?

Post autor: Jarumare »

No to traci się całą przyjemność z atmosfery - to trochę jak z grą komputerową. Strącisz komuś kask z 30 metrów i możesz być z siebie dumnym, że gościowi ścieka pocisk.
ODPOWIEDZ